Spraw, iż kobiety będą się o Ciebie biły!

przez | 9 października 2019

Alluramin to feromony dla gości. Ich skład istnieje w cali naturalny, dzięki czemu ważna je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pozytywnie wchodzą na wzbudzanie pożądania seksualnego i urodę mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, jakie są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich życie pomoże wykreować atmosferę bezpieczeństwa i chcenia, w jakiej nowe kobiety będą Ostatni szczególnie łagodne i spokojne. Wpływanie feromonów jest dokładnie ekologiczne oraz spokojne, ze względu na ostatnie, że są to bezwonne substancje. Czynią one nie tylko sposób do sukcesu na randce, czy imprezie, ale zarówno w sklepie- z możliwością uzyskasz pozycję lidera oraz zrobisz aurę bezpieczeństwa i bezpieczeństwa.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych kobiet w otoczeniu
staniesz w działalności dominatora i panowie
będziesz tworzyć pożądanie
nabierzesz większej swobodzie siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi ludźmi
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe relacje oraz zdobędziesz akceptację nowych ludzi

Wykorzystywanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w pomieszczeniach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony tworzą przez około 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” wywodzi się z języka greckiego, a ściśle mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w wpływaniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi chodzącymi do rodziny infochemicznej, które tak istnieją w dobrym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Wykazuje się natomiast, iż podstawy też nie posiadają żadnego zapachu, jedynie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają ważne wartości w częstym byciu każdego pracownika m.in. wyrażają kontrolę i umożliwiają na poznanie się spośród otoczenia, znacząco przychodzą na pewność siebie, a ponadto – co dla grup jest najważniejsze – owocnie przyciągają płeć przeciwną. Wpływanie feromonów zaczyna się w momencie, gdy przybędą do narządu nosowo-lemieszowego, znajdującego się w jamie nosowej.
Jak postępują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne zatrzymują się atrybutem atrakcyjności, efektywnie przyciągają do nas płeć przeciwną oraz wspomagają w związkach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych danych na polski problem otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie pomysły są już kierowane wprost do podwzgórza mózgu, w którym powołują się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów odbywa się a w naszej podświadomości.

alluramin new

Alluramin24.com