Marzyłeś o wspaniałej formie, jednakże trudno o taki efekt? Sprawdź innowacyjnych suplementów!

przez | 9 października 2019

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i hamuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najwspanialsze aktywne pierwiastki dają Ci gwarancję, że Twój testosteron, na jaki właśnie bardzo pracowałeś, nie zmieni się w estrogen.

EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ efekty swoich treningów. Cerberus umożliwi Ci stworzyć mięśnie ze byliśmy i wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie mocy i mocy jeszcze nigdy nie istniałoby rzeczywiście dobre i duże.
Cerberus

Jeżeli pragniesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który powoduje na zmianę androgenów (w współczesnym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym obecny istnieje to Twoim wrogiem. Cerberus jest silnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz jak Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Zobaczysz jak zmienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu postępu we natur
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i dba poziom testosteronu na szerokim stopniu. To wszystko bez końców ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj wraz z środkiem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako mały chłopak funkcjonował w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Okazało się, iż ta skłonności do realizowania swojej opinie. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad własnym mięsem i wyborem odpowiedniej diety nauczyły go jako odpowiednio pytać o siebie. Tę naukę oferuje naszym podopiecznym.

Cerber to ogromny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol ułatwi Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )