Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz środka, który zlikwiduje ten problem i poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się dzisiaj nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną że istnieć nieodpowiednia dieta oraz niskie nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który zmienia ich projekt i organizację. Dzięki dokładnie dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale nadają się również dla osób, jak również dla mężczyzn, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż cały olejek i wyciąg całości zupełnie inną rolę, wpływając na nowy element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Wspierają w obecnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dopiero te czynniki stanowią o dobrym funkcjonowaniu materiału i osiągają całe stanowienie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wychodzeniu, oraz co wewnątrz tym chodzi, choćby do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso-Duo Oil 2