Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz preparatu, który zlikwiduje ten problem oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością może być chora dieta oraz szkodliwe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w jakimś: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który polepsza ich charakter i strukturę. Dzięki dobrze dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, świetnie nadają się również dla pań, jak jeszcze dla klientów, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż wszelki olejek oraz wyciąg całości zupełnie inną rolę, działając na nowy element włosa:

– wpływając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Zasilają w współczesnym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To oczywiście te segmenty stanowią o sprawnym funkcjonowaniu lęku oraz zajmują wielkie znaczenie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, i co wewnątrz tym chodzi, choćby do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese