Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja znajoma nie istniała w wszyscy zaspokojona? Panie chcą więcej czasu, by czuć pełną satysfakcja z seksu i poczuć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja kobieta starała Ci się powiedzieć, iż wtedy nie kłopot, co tenże wiesz, iż nie udało Ciż się jej w wszyscy zaspokoić. Jeżeli daje Ciż się co głównie, ona zapewne w skutku stracić cierpliwość.

Długi seks wydaje się być wynikiem do dobrego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim koleżankom, gdy tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na szczęście istnieje sposób, który właściwie rokuje. Niewykluczone, że ze naszą żoną w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą poznać do historii.

Formuła Climax Control może doprowadzić, że będziesz w kształcie dłużej uprawiać sex niż przed przystąpieniem terapii. Ten dodatkowy czas jest nadzieję zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce szybko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz stanowił okazja kontynuowania zabawy (jeżeli tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Potrafisz nim sterować. Już nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić seks tak długo jak marzy o tym Twoja żona.

Climax Control

Derminaks

Fem max