African Mango 900 – Jeśli pragniesz pozbyć się niepotrzebnych kilogramów wypróbuj niezawodny specyfik African Mango 900!

African MANGO to prosty suplement diety wygodny w strony pigułek. Produkt ten zalecany stanowi dla kobiet dorosłych, które zmagają się z nadwagą i pragną zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do wykorzystywania kapsułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli masy ciała.

Ważnym składnikiem produktu jest wyciąg z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Składnik ten zyskał pozycja w Kształtach Zjednoczonych. Przeprowadzono wiele badań, cierpiących na końca udokumentowanie jego efektywności.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango jest potężnym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa znaczącą postać w procesie odchudzania. Składnik ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i zmniejszając odczuwanie głodu.

Wprowadzony w formulacji produktu African MANGO sok z pestek afrykańskiego mango wspiera redukcję i władzę wagi. Element ten jeszcze działa pozytywnie na ograniczenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we naturze.

Skład:

W porządku suplementu diety African MANGO uważają się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając dużą miarą wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do wesela to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla osiągnięcia najdoskonalszego wyniku należy stosować tabletki w trakcie bądź bezpośrednio po posiłku.

Zawartość składników w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (jest to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie naruszać niezbędnej do przyjęcia dziennej porcji preparatu.

AfricanMango900

bioveliss-tabs

BreastFast