Sposoby na silniejszą erekcję

przez | 14 marzec 2015

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszą erekcję

Znanych jest parę łatwych strategii, pozwalających wypracować silniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie zadowalająco silna albo jeśli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu otrzymasz parę wskazówek dla siebie.

Podajemy ci parę nieskomplikowany rad, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe porady bez wątpienia okażą ci się pomocne!

Zakaz palenia tytoniu

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego kamagra zmniejszenia rozmiarów twojego członka i jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Bez pośpiechu oraz stopniowo powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, iż zmniejsza się przepływ krwi do penisa w czasie stosunku. Jeśli dotychczas nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Spal tkankę tłuszczową

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim ciele to fatalna sytuacja dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej oznacza nadmierne ilości cholesterolu w organizmie, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną wydolność wzwodu. Jeżeli jesteś człowiekiem otyłym to wykazujesz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji i przysparza się także do chorób naczyń krwionośnych. Taki stan może również oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może potencja być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wiedzie do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – zadbaj o swoją wagę.