Przez co nie masz ochoty na seks?

przez | 13 marzec 2015

indeks1

Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

Choroba

Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co wiedzie do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może też objawiać się osłabieniem mięśni, obniżeniem masy kostnej oraz zaburzeniami wzwodu. Inne schorzenia, które cialis tanio mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i problemy z sercem. Jeżeli borykasz się z którymś z tych przypadków, zapytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki na receptę, takie jak Proscar zalecany w terapii prostaty, mogą także wywoływać obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze efektów ubocznych ich używania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, dokładnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co wypadałoby wiedzieć o ich działaniu potencja
jak również o ich skutkach ubocznych.

Tryb życia

Większość ludzi uważa, iż niski poziom zainteresowania seksem to kłopot, który dotyka starszych mężczyzn. Jednak to nieprawda. Obecnie wielu młodych mężczyzn w późnych latach 30. i na początku lat 40. sygnalizuje kłopoty z niskim libido. Jednym z powodów tego stanu rzeczy może być nieprawidłowy styl życia albo złe nawyki, takie jak palenie papierosów, zła dieta, mało snu oraz inne podobne sytuacje. Pomyśl nad przemianą stylu życia, rzuć papierosy, zacznij uprawiać sport i zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna stanowić już problemu.