Dziewięć rad na powiększenie libido

przez | 20 lutego 2015

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka przetestowanych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało oraz aby twoja i partnerki satysfakcja z seksu była dużo większa.

Prezentuje kilka prostych porad, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wytwarzać hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone za oceanem dowiodły, że dotyk aktywizuje wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Efekt jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wyjdź na słońce

Nawet jedna godzina spędzona w pełnym słońcu może zwiększyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o 69 procent – do takiego wniosku doszli badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słoneczne obniża poziom melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność i apetyt na seks. Opalanie w solarium też tak działa.
3. Urządzaj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz troskliwy. Stwierdzili oni, że filmy romantyczne podnoszą ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o 10 %. Największym twoim kłopotem będzie odszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie usnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie i erekcje są nadzorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, gdy pojawi się tego rodzaju potrzeba. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się odprężony, a do twojego penisa napływa więcej krwi.

5. Pij ekstrakt z granatu
Na co dzień pij szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, potencja
że owoc ten pomaga zwiększyć przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego powoduje, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Zapach wanilii skutecznie wzmaga przepływ krwi do członka – tak twierdzą badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa emitowanie fal alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że nabywanie lodów waniliowych jest o wiele mniej kłopotliwe niż zaopatrywanie się w środki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeśli facet spożywa zbyt mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. W takim razie powinno się włączyć do menu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij również o witaminie C, która zwiększa stan oksytocyny w organizmie oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w papierosach może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, hamując transport krwi do członka. Pewne badanie wykazało, iż spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, że erekcje będą bardziej miękkie. Pamiętajmy także o innych negatywnych przymiotach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby oraz zmarszczki.
wiecej na naszej stronie tania kamagra